وقت تایید مدارک سفارت آلمان

وقت تایید مدارک سفارت آلمان

این صفحه جامع ترین و دقیق ترین راهنمای تایید مدارک سفارت آلمان است و با مطالعه دقیق آن تا آخر می‌توانید پاسخ تمام سوالات خود درباره فرایند تایید مدارک سفارت آلمان به دست آورید، پس تا انتها با ویزا گشت همراه باشید.

تایید مدارک سفارت آلمان

اگر قصد سفر، تحصیل و یا مهاجرت به آلمان را دارید، باید یکی از انواع ویزا آلمان را دریافت کنید و برای این منظور باید مدارک لازم را به صورت کامل و بدون نقص به سفارتخانه آلمان و یا کنسولگری مرتبط با سفارت آلمان ارائه دهید. 

مدارک کشورهای دیگر از سوی نهادها دولتی و دادگاه‌های آلمان و حتی موسسات خصوصی و بازرگانی تنها در صورت تأیید اصالت و یا ارزش استنادی آن طی روند تایید مدارک سفارت آلمان مورد تأیید و پذیرش قرار می‌گیرند. مدارک ایرانی (به‌عنوان مثال شناسنامه یا سند ازدواج و مدارک تحصیلی) جهت استفاده توسط نهادهای آلمانی می‌بایست  به صورت تایید شده توسط مراج قانونی ارائه گردند.

راهنمای تعیین وقت تایید مدارک سفارت آلمان

مدارک لازم برای تایید مدارک در سفارت آلمان:

ابتدا باید نوع دقیق ویزایی که می‌خواهید دریافت کنید را انتخاب کنید و سپس لیست مدارکی که سفارت برای صدور ویزا از شما می‌خواهد را تهیه کنید. برای ویزاهای ملی آلمان، مدارک فارسی باید حتما به زبان آلمانی ترجمه شوند و در مرحله بعد توسط سفارت آلمان تایید شوند. مدارکی که نیاز به تایید سفارت دارند ابتدا باید توسط دارالترجمه رسمی ترجمه شوند و بعد به تایید وزارت امور خارجه و دادگستری  برسد (برای تایید وزارت امور خارجه و دادگستری لازم نیست حتما خودتان مراجعه کنید این کار را تمامی دارالترجمه‌ها با هزینه کمی برایتان انجام می‌دهند که توصیه ما هم همین است). مرحله آخر تایید مدارک توسط سفارت آلمان است. برای مراجعه به سفارت برای تایید مدارک نیاز به ترمین یا وقت ملاقات قبلی یا همان وقت تایید مدارک سفارت آلمان در تهران دارید.

مدارک مورد نیاز برای تایید مدارک سفارت عبارتند از: اصل مدرک، ترجمه رسمی تایید شده توسط دادگستری و خارجه و هزینه‌ تایید مدارک.

تایید مدارک
مدارک عمومی:
شناسنامه، اثبات تجرد، طلاق نامه، سند ازدواج، گواهی فوت
25 یورو
تمامی مدارک دیگر از قبیل:
سند ملکی، جواز کسب، کارت ملی، رضایتنامه ازدواج، کارت شناسایی نظام پزشکی، دیپلم دبیرستانی، گواهی عدم سوء پیشینه، گواهینامه رانندگی، وکالت نامه رسمی از قبیا وکالت تام و یا مبایعه نامه و ...
45 یورو

برای گرفتن  وقت تایید مدارک سفارت آلمان در سریع ترین زمان با شماره  09102805652 تماس حاصل نمایید.

گرفتن وقت تایید مدارک سفارت آلمان در سه مرحله با ویزاگشت:

۱- تماس با کارشناسان ما 

۲- ارسال صفحه اول پاسپورت فرد متقاضی وقت تایید مدارک سفارت آلمان

۳- گرفته شدن وقت تایید مدارک فوری برای شما و ارسال تاییدیه وقت 

به همین راحتی .......

وقت تایید مدارک سفارت آلمان

تایید سفارت آلمان و هفت خوان رستم:

سفارت برای دادن هر گونه ویزای ویزای دانشجویی، کاری، سرمایه گذاری، ازدواج و یا ویزای اقامت دائم و پیوست به خانواده باید مدارک شما را بررسی کند و برای این مهم نیاز دارد تا از صحت مدارک مطمئن شود و به همین دلیل تایید مدارک سفارت آلمان پایه و یکی از اصلی ترین مراحل دریافت ویزای سفارت آلمان است.

به علت حجم بالای درخواست ها هر متقاضی برای تعیین وقت تایید مدارک سفارت آلمان باید از قبل اقدام نماید. وقت تایید مدارک سفارت آلمان برای تمامی مواردی از قبیل تایید اصل مدارک، تایید کپی برابر با اصل مدارک، تایید امضا، درخواست گواهی های کنسولی، تابعیت و خانواده و همچنین مشاوره در مسائل مربوط به انحصار ورثه توسط سفارت آلمان صادر می‌شود.

برای گرفتن تایید مدارک سفارت آلمان در سریع ترین زمان ممکن پیشنهاد ما سپردن این مهم به موسسات حرفه ای و شرکت‌های ویزا است چرا که سفارت آلمان تنها یک بار در ماه و در زمانی نامشخص وقت‌های تایید مدارک را صادر می‌کند که در عرض چند دقیقه پر می‌شود و گرفتن این وقت تایید مدرک سفارت آلمان در حالت عادی تقریبا غیر ممکن است.

 نکات مهم وقت تایید مارک سفارت آلمان:

۱- تمامی مدارک باید به زبان آلمانی ترجمه شوند، در غیر این صورت، مدارک توسط سفارت آلمان پذیرش و تایید نخواهد شد.

۲- هزینه تایید مدارک سفارت آلمان برای شناسنامه، سند ازدواج، طلاق و یا تجرد، گواهی تولد یا فوت مبلغ ۲۵ یورو و هزینه تایید مدارکی از قبیل گواهی سوء پیشینه، احکام دادگاه و برخی مدارک دیگر مبلغ ۴۵ یورو می‌باشد که به صورت نقدی باید پرداخت شود. (همچنین اخیرا به دلیل شرایط همه‌گیری کرونا باید به ازای هر مدرک ۸ یورو اضافه به سفارت پرداخت شود)

۳- تایید مدارک در ساعت های  ۸ تا ۱۵ صورت می پذیرد. و سفارت مدارک را در شرایط عادی همان روز در بین ساعت ۱۵ تا ۱۶ به متقاضیان تحویل می‌دهد. 

۴- اصل مدرک و ترجمه مدرک را قبل از ورود به سفارت چک کرده و در پوشه‌ای همراه خود به سفارت ببرید.

۵- محض احتیاط برای تایید مدرک سفارت آلمان همیشه حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ یورو اضافه همراه خود ببرید (بعد از ورود به سفارت اجازه خروج به سختی به شما داده می‌شود).

۶- در صورت امکان از بردن هرگونه وسیله اضافه و کودکان خردسال به سفارت خودداری کنید.

۷- پاسپورت و ایمیل تایید‌ شده مربوط به وقت تایید مدارک سفارت آلمان (ایمیل مکاتبات با دانشگاه) و ... را حتما به صورت چاپ شده همراه خود داشته باشید .

۸ - بعد از تحویل دادن مدارک به افسر مدارک سفارت آلمان، افسر یک برگه چاپ شده مبنی بر دریافت مدارک و هزینه به شما تحویل می‌دهد در نگه داری این برگ بسیار احتیاط کنید چون در هنگام پس گرفتن مدارک از سفارت این برگ از شما پس گرفته خواهد شد و در صورت نداشتن آن شما در روند تایید مدارک سفارت آلمان به مشکل خواهید خورد.

تایید مدارک سفارت آلمان

چگونه و از چه کسی وقت تایید مدارک سفارت آلمان بگیریم؟

برای این کار با کارشناسان ویزا گشت تماس بگیرید.

مرحله تایید مدارک سفارت آلمان را به ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن وقت تایید مدارک سفارت آلمان را برایتان دریافت کنیم. 

حتی با خدمات ما لازم نیست خود شما هم برای تایید مدارکتان به سفارت مراجعه کنید و ساعت ها در آنجا معطل شوید با خدمت ایجنت شرکت ویزا گشت می‌توانید فقط با یک تماس کار تایید مدارک خود را در سفارت به انجام برسانید. نماینده شما با مدارک شما به سفارت جهت تایید مدارک مراجعه کرده و همه‌ی مراحل لازم را به جای شما انجام می‌دهد.

تایید سفارت آلمان یک پروسه سخت و پر نکته است یک اشتباه کوچک می‌تواند منجر به نقص مدرک پرونده شما در پروسه دریافت ویزای سفارت آلمان شود. و همین اشتباه پروسه ویزای شما با تاخیر چند ماهه مواجه می‌کند و در برخی موارد حتی ممکن است منجر به ریجکت شدن پرونده شما شود. 

پس کار تایید مدارک سفارت آلمان خود را به حرفه ای ها بسپارید ......