وقت سفارت و ویزای سوئد

هزینه دریافت وقت سفارت سوئد، تکمیل فرم و مشاوره برای اخذ ویزا:
۳۵۰ هزار تومان
۳۰۰ هزار تومان

نزدیک ترین زمان برای دریافت وقت سفارت برای ویزای شنگن سوئد (دیدار، توریستی، تجاری) ۲ روز آینده است.

نزدیک ترین زمان برای دریافت وقت سفارت برای ویزای اقامت سوئد حدود ۱ ماه آینده است.


وقت سفارت سوئد

سوئد یا پادشاهی سوئد یکی از کشور های شمالی قاره اروپا و مردمش از نوادگان وایکینگ ها هستند. این کشور چهارمین کشور بزرگ قاره اروپا و یکی از بهترین کشور های اروپایی از نظر رفاه و کیفیت زندگی است. استکهلم با جمعیت حدودی یک ملیونی از کل ده ملیون جمعیت این کشور پایتخت این کشور است. در ادامه سعی می‌کنیم تا با توضیحاتی شما را با روند وقت سفارت سوئد آشنا کنیم.

وقت سفارت سوئد

چگونه وقت سفارت سوئد بگیریم؟

دریافت وقت سفارت سوئد به علت تحریم ها با مشکلات بانکی مواجه است. برای گرفتن وقت سفارت سوئد باید به صورت آنلاین اقدام کنید. با مراجعه به سایت رسمی سفارت این کشور در تهران  و پر کردن فرمهای مربوطه یک وقت سفارت سوئد دریافت می‌کنید. بعد از دریافت وقت باید هزینه مربوط به آن را از طریق یک کارت بین الملی بپردازید.

بعد از پرداخت هزینه باید با پرینت وقت قبلی و پاسپورت برای ورود به سفارت مراجعه کنید. و اما چه مدارکی برای گرفتن ویزا سوئد لازم است؟ و به همراه داشتن چه مدارکی برای وقت سفارت سوئد ضروری است؟ در ادامه به این سوالات پاسخ می‌دهیم

وقت سفارت سوئد


مدارک موردنیاز برای اخذ وقت سفارت سوئد

سفر به کشور سوئد می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد و این دلایل نوع ویزای متقاضی را تعیین می‌کند به طور خلاصه مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت سوئد را در زیر توضیح می‌دهیم

  • ویزای توریستی: دعوت نامه همراه با آدرس/شماره تلفن دوستان یا خانواده/صورتحساب بانکی ۶ ماه گذشته/ گذرنامه
  • ویزای کاری یا بیزینس: دعوت نامه‌ از یک شرکت سوئدی با آدرس و تاریخ سفر شما/گواهی علت سفر کاری از کارفرما/اثبات معاملات قبلی بین دو شرکت/صورتحساب بانکی ۶ ماه گذشته/تفاهم نامه و اساسنامه در نسخه اصلی تصدیق شده/مجوز تجارت و دیگر مدارک که بسته به نوع فعالیت تجاری شما از شما درخواست می‌شود.
  • ویزای پزشکی: گزارش پزشکی با بیان وضعیت متقاضی/گزارش پزشکی تایید شده از پزشک در سوئد که تاریخ و وضعیت پزشکی را تأیید می‌کند/ رسید هزینه‌های پزشکی پرداخت شده.
  • ویزا برای همسر شهروند سوئدی: اثبات تابعیت سوئد فرد / گواهی معتبر ازدواج
  • ویزا برای کودکان زیر سن قانونی: اثبات درآمد کافی والدین/ اجازه سفر از سوی آنها
  • ویزای ملی: اگر قصد دارید بیش از ۳ ماه در کشور سوئد بمانید؛ شما باید درخواست ویزای ملی را همراه مدارک گفته شده برای وقت سفارت فوری سوئد ارائه دهید. مدت اعتبار این ویزا نمی‌تواند بیش از ۱ سال باشد.
  • ویزای شینگن سوئد: پرینت اپلیکیش فرم دریافت ویزای شینگن سوئد/پاسپورت معتبر/کپی از پاسپورت فعلی و ویزاهای قبلی که دریافت کرده‌اید/عکسی که از روبرو و به فرمت عکس پاسپورت و طی ۶ ماه گذشته گرفته شده باشد/بیمه سلامت/نامه‌ای مبنی بر هدف از سفر به سوئد و برنامه سفرتان/بلیط رزرو شده هواپیما و هتل/اثبات مدارک قانونی از جمله سند ازدواج، ثبت تولد فرزندان و سایر مدارک هم‌چون سند فوت همسر/اثبات توانایی مالی در زمان حضور در کشور سوئد که این مقدار معادل ۴۰۵ کرون سوئد یا ۴۸٫۲۶ یورو در روز برای طول اقامت در سوئد می‌باشد.

وقت سفارت سوئد

سخن آخر

اگر به هر دلیل تصمیم به سفر یا مهاجرت به سوئد را دارید می‌توانید با گروه ویزاگشت تماس بگیرد و با کمک کارشناسان ما بدون دردسر و در کوتاه ترین زمان ممکن وقت سفارت سوئد را دریافت کنید. ما برای راحتی شما لیست دقیقی از مدارک مورد نیاز شما تهیه کردیم که برای شما ارسال می‌شود تا پرونده شما در سفارت با نقص مدرک و مشکلی مواجه نشود. و حتی قبل در مرحله تایید مدارک و یا دریافت واچر هتل و بلیط پرواز و بیمه همراه شما هستیم.

«برای دریافت وقت سفارت و مشاوره ویزا، فرم زیر را پر کنید یا با ما تماس بگیرید»

02186052806 - 09102805652


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره تلفن را بنویسید. شماره تلفن را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
نوع ویزا را انتخاب کنید.
تصویر پاسپورت را انتخاب کنید.

لطفا تصویر پاسپورت خود را انتخاب نمایید.

تاریخ مورد نظر برای وقت ملاقات را بنویسید. تاریخ مورد نظر برای وقت ملاقات را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
تاریخ مورد نظر برای شروع سفر را بنویسید. تاریخ مورد نظر برای شروع سفر را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...